Забезпечення життєдіяльності населення

У наш час людство переживає важливий критичний період своєї історії – період небаченого досі зростання негативних чинників, які загрожують існуванню цивілізації.

У сучасних умовах проблемою державної та суспільної значущості стає забезпечення безпеки життєдіяльності населення, збереження головної цінності – її громадян, їхнього здоров’я і життя.

Кожен з нас має право на захист свого життя і здоров’я від наслідків аварій, катастроф, пожеж і будь-якого стихійного лиха. Сьогодні гарантом цього права виступає держава, створивши систему цивільного захисту. Саме цивільний захист має своєю метою захист населення від небезпечних наслідків екологічних, техногенних, природних і воєнних катастроф.

Цивільний захист оповіщає населення про загрозу і виникнення різних надзвичайних ситуацій, організує життєзабезпечення людей під час катастроф, проводить рятувальні роботи в районах лиха і осередках ураження, навчає населення вмінням застосовувати засоби індивідуального захисту і правильно діяти в надзвичайних ситуаціях.

Статистика свідчить, що 80% аварій і катастроф відбувається через свідомі чи несвідомі дії людини. Головною причиною такого становища є все ж таки низький рівень обізнаності населення щодо існуючої небезпеки у сучасному світі.

І сьогодні 25 квітня 2017 року згідно наказу відділу освіти Снігурівської РДА, начальника ЦЗ школи в Олександрівській ЗОШ проведений День цивільного захисту. Заплановані заходи розпочалися із загальношкільної лінійки, на якій директор школи Завгородня Р.В. наголосила на значенні вміння людей правильно поводитись у надзвичайних ситуаціях, учні 10 класу розповіли про види незвичайних ситуацій та способи їх усунення. Протягом дня в класних колективах відбулися тематичні виховні заходи, конкурси малюнків та газет, учні мали змогу переглянути документальні фільми по формуванню навичок дій населення в різних незвичайних ситуаціях, взяти участь у змаганнях невоєнізованих формувань, у вікторині на особисту першість з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Кращі відзначені грамотами та подяками. День пройшов насичено і продуктивно.

Чим раніше ми з вами вивчимо основні принципи самозахисту та усвідомимо відповідальність за дії в період будь-якого лиха, тим ефективнішими будуть результати, отже, меншими будуть людські жертви. Життя – це найвища цінність. Бережи його!

Заступник директора з ВР Піскун О.Ф.

/Files/images/berezen2017/ЦЗ.jpg

Виховний захід «Здоров’я – основа усього на світі»

«Здоров’я – це ще не все, але без здоров’я все – ніщо». Під таким девізом пройшов загальношкільний виховний захід «Здоров’я – основа усього на світі», що об’єднав учнів 5–7 класів, який організувала і провела класний керівник 5 класу Фисина Л.Т. Були сформовані три збірні команди учнів 5–7 класів: команда «Соколи» - капітан Павловіч Мате, девіз якої «Мы, соколы, непобедимы, потому что мы - экстримы», команда «Маріо» - капітан Рус Наталія, девіз команди «Дружба и успех. Мы победим сегодня всех» та команда «Фанатики» - капітан Рильська Тетяна, девіз яких: «Мы команда хоть куда! В спорте мы все мастера. Будем бегать, мяч гонять, За победу воевать». Капітани команд демонстрували свої знання з основ здоров’я, команди пригадували приказки та прислів’я про життя та здоров’я. Учні показували свої вміння у стрибках із скакалкою, володінням м’ячем, гімнастичним обручем, попаданням у ціль та в різних естафетах. В напруженій боротьбі перемогу здобула команда «Фанатики», яку впевнено вела Рильська Тетяна.

/Files/images/Фисина 8 .jpg

/Files/images/фисина 9.jpg

Тренiнгове заняття на тему «Шляхи передачi ВIЛ. Мiфи та реальнiсть»

14 березня у 9 класi було проведено тренiнгове заняття на тему «Шляхи передачi ВIЛ. Мiфи та реальнiсть». Заняття з учнями провела молодий тренер – учениця 9 класу Малюк Алiна,яка вiдвiдувала тренiнг-курс по профiлактицi ВIЛ/СНIДУ, органiзований Корпусом Миру у Киевi. З учнями були проведенi рiзнi вправи. Всi учнi активно включилися в роботу, дiлилися своїми думками, записуючи їх на «хмаринках». За допомогою вправи «Клубочок» учнi зрозумiли як можна ,не думаючи, отримати iнфекцiю. З учнями на початку i в кiнцi заняття були проведенi анкети, I вони самi проаналiзували, як iхнi погляди змiнилися пiсля отриманої iнформацiї. В кiнцi заняття, за допомогою вправи «Мiкрофон» учні висловили свої враження вiд тренiнгу i подякували нашому молодому тренеру.

/Files/images/9 клас 1.jpg

Ранкова зарядка

Починай ранок разом з учнями Олександрівської школи у ритмі зумби і отримай заряд енергії на весь робочий день!

/Files/images/зарядка.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1876

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.