Родинне свято у 7 класі

Родинне свято «Із бабусиної скриньки»

Теплого березневого вечора на родинне свято в Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів зібралися учні 7 класу та їх батьки. Любих гостей зустріла з хлібом – сіллю шкільна мама, класний керівник Лявдіна С.М., яка запропонувала «помірятися силами» в інтелектуальній грі « З бабусиної скрині».

Що може бути у бабусиній скрині? Звичайно, з любов’ю вишита сорочка, вишитий рушник, пожовкла світлина любої дитини, а ще – предковічна мудрість… Бабуся – берегиня роду, мудра, щира, щедра, готова завжди прийти на допомогу, захистити, зберегти. Учасники гри поділилися на дві команди, обравши назви « Матусі» та «Квіточки». Гра складалася із конкурсів «Народні перлинки» (складання прислів’їв із частин), «Пошук слова» (дібрати власне українське слово до предметів побуту, одягу), «Пісенний конкурс» (українські народні пісні), «Українські страви» (відгадування загадок про їжу, посуд), «Рушничок» (оздоблення паперових рушників геометричним та рослинним орнаментом, пояснення їх значення, розташування), «З якої казки?».

Перемогу здобула команда «Матусі», «Квіточки» поступилися у «Пісенному конкурсі». Свято пройшло у надзвичайно теплій і сімейній атмосфері. Зустріч закінчилася спільним виконанням пісні «Одна калина».

/Files/images/berezen2017/5555.jpg

Родинне свято у 5 класі

’Мама, тато і я –дружна, спортивна сім`я’’- під таким девізом пройшло родинне свято в 5 класі в лютому 2013 року. Учасниками спортивного свята стали: команда дівчаток ‘’Гьолс’’, хлопчиків ”Чемпіони’’ та команда батьків ’’Останні герої’’. Перемогли дівчата! Але всі ми вболівали за ‘’Останніх героїв’’. Як було приємно, коли батьки разом з нами були ‘’пінгвінами’’, стрибали на скакалці та в мішках, влучали в ціль….“Останні герої’’ - так тримати! Захід проведено під керівництвом класного керівника Фисини Л.Т.

/Files/images/123.jpg


Родинне свято в 11 класі


Сім’я від А до Я

Останній рік у школі. Так багато вражень і так мало часу на душевні , родинні зустрічі, тому родинне свято «Від А до Я» зібрало і об’єднало учнів і батьків. Учасники свята простежили всю історію від народження їхніх сімей до теперішнього часу. Цікаві конкурси і вікторини «Вгадай дитину по руці», «Акція «Портфель» (батьки збирали на швидкість портфелі своїм учням) , конкурс «Як ви знаєте одне одного» , «Я майбутній тато» захопили присутніх, а виконані пісні розчулити як дорослих так і дітей. Презентація додала всім настрою, тому що архів фотографій був цікавий для кожного. Свято закінчилось в піднесеному настрої. Батьки написали побажання на « Сонечку майбутнього» і ці настанови будуть підтримувати наших дітей і давати сили для того,щоб вони стали справжніми громадянами України.

/Files/images/11 клас 2.jpg


Родинне свято у 10 класі


«Молодість» + «Досвід» = «Сила»

В 10 класі відбулося родинне свято у вигляді інтелектуального змагання. Були сформовані дві команди:команда учнів – «Молодість»;команда батьків – «Досвід».Перемогу отримали учні.Батьки і учні створили символічний букет «Взаєморозуміння». «Молодість» + «Досвід» = «Сила»

/Files/images/10 клас (1).jpg


Родинне свято у 7 класі

Батьки і діти, діти і батьки - Проблема поколінь і поколінь проблеми…..

Саме на проблеми взаємовідносин батьків та дітей був направлений прискіпливий погляд учнів , мам і татусів сьомого класу, учасників КВК «Батьки і діти». Родинне свято у такій формі нікого не залишило байдужим. В останній день навчання у нашому кабінеті лунали жарти, пісні, ставилися оцінки.

/Files/images/кккк.jpg

/Files/images/788.jpg

Родинне свято у 4 класі

Я люблю Україну!

Різні в світі є країни,
Різні люди є на світі,
Різні гори, полонини,
Різні трави, різні квіти,
А у нас усіх одна країна,
Найрідніша нам усім.
То прекрасна Україна,
Нашого народу дім.

Такими словами розпочалося родинне свято у 4 класі Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Це свято пройшло у формі інтелектуальної гри «Я люблю Україну!», яке організувала і провела вчитель, класовод 4 класу Завадська Світлана Олександрівна. У гарно прибраному класі зібралася родина: діти, їхні батьки, вчителі. Всі учасники були поділені на дві команди: «Сині» та «Білі».

Під час гри батьки з дітьми доводили, що вміють працювати в команді та є справжніми патріотами і знають про свою державу все.

У конкурсі «Запитання – відповідь» учасники згадували відомих українців (співаків, спортсменів, поетів); про архітектурні споруди, які знаходяться в різних куточках України в конкурсі «Запитання з екрану».

Належне місце у грі було відведене українській мові. В раунді «Мовний» учасники перекладали словосполучення з російської на українську мову, пояснювали значення давньоукраїнських слів, промовляли скоромовки, складали слова у конкурсі «Збери літери».

У конкурсі «Вірю чи не вірю» вчителем були поставлені запитання, з якими конкурсанти погоджувалися або ні.

Дуже цікавим видався конкурс «Розстав у правильному порядку», у якому треба було розставити закарпатські страви.

Не менш цікавим був конкурс «Говорять діти», де учасники відгадували слово, про яке говорили їхні діти.

Ще на грі всі відгадували загадки про їжу та розв’язували логічні задачі.

Завершилося свято перемогою «Білих», проте всі учасники насолодились солодкими дарунками від класовода Світлани Олександрівни.

Протягом гри ми думали, веселились, доводили, дізнавалися про щось нове.

Усім дуже сподобалося свято у такій формі, сподобалося бути згуртованими командами.

/Files/images/vse/22.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 4168

Коментарi

  • Викторнtot

    2017-02-14 21:46:22

    Новейшие базы данных фирм России 2017 года от производителей, а не посредников! Базы данных фирм городов России. найти клиентов кредиты Собираем сразу после заказа из открытых источников Интернета, БЕЗ ПРЕДОПЛАТЫ! Собираем базы данных без предоплат, сразу после заказа. 2 Гис или Яндекс карты Минимальная стоимость наших баз данных - 500 рублей. Просим нам писать на эту почту: bazy-gorodow(собака)yandex.ru Базы данных фирм городов России. найду клиентов...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.