Давним–давно закінчилась

73 роки відділяє нас від пам`ятного 1944 року. 14 березня знаменна і незабутня дата як для жителів Снігурівщини, так і для олександрівців. Тому за традицією біля обеліска воїнам-визволителям зібрались учні, вчителі, жителі села. З вітальним словом до присутніх звернулася голова сільської ради Валявська В.П.. Слова вдячності і пошани ветеранам, воїнам-визволителям сказали учні школи. Квіти до обеліска поклали голова ветеранської ради Третяк Н.П. та учень 4 класу Андрієвський А.
Мітинг закінчився на оптимістичній ноті. Учні проголосили слова:
Хай веселі будуть діти!
Досить горя і біди
Хай живе у всьому світі
Мир і злагода завжди!

/Files/images/berezen2017/55.jpg


"Нумо, хлопці!"

6 грудня було проведене загальношкільне свято для учнів 1 – 4 класів «Нумо, хлопці!», присвячене Дню захисника вітчизни. Це свято провела класовод 2 класу Завадська Світлана Олександрівна.У святі брали участь хлопчики, а дівчатка були вболівальниками. Для хлопчиків були проведені різноманітні конкурси: «Хто краще заплете косу», «Звари борщ і компот», «Хто краще стрибає на скакалці», «Відгадай загадку», «Знайди защіпки», «Художники», «Склади прислів’я», «Зайвий стілець».

/Files/images/Нумо хлопці.jpg

Літопис нашої пам’яті

13 березня – знаменна дата для всієї Снігурівщини і для нашого села. Саме 13 березня 1944 року Радянські війська звільнили наш край від німецько-фашистських загарбників, тому виховний захід «Літопис нашої пам’яті» був присвячений цій знаменній даті. Учні 9-11 класів взяли активну участь в обговоренні фільму «Ми з майбутнього».Були порушенні питання виникнення молодіжних організацій неофашистів і що потрібно, щоб змінити світогляд молоді, стосовно подій 1941-45 років. Учні поринули у атмосферу героїчних років Великої Вітчизняної війни, пройшлися сторінками історії визволення Снігурівщини , згадали воїнів –визволителів,що загинули в роки війни і вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.«Лист у майбутнє» став логічним завершенням заходу.

/Files/images/Літопис.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 573

Коментарi

 • Masud

  2013-09-07 03:42:01

  That's really thniikng at a high level http://wuvhhpqpfv.com [url=http://tiavfo.com]tiavfo[/url] [link=http://aateafafdv.com]aateafafdv[/link]...

 • Lorena

  2013-08-30 09:20:38

  Of the panoply of website I've pored over this has the most veatricy....

 • Alexandr

  2013-08-28 14:57:38

  Absolutely first rate and copeor-bpttomed, gentlemen! http://zxycldg.com [url=http://oimqogue.com]oimqogue[/url] [link=http://tvvvmxqypf.com]tvvvmxqypf[/link]...

 • Estelle

  2013-08-27 11:57:06

  What a pleasure to find someone who idfieients the issues so clearly...

 • Maryo

  2013-08-26 13:03:04

  The abiitly to think like that is always a joy to behold...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.