Дев’ята весна в стінах рідної школи

/Files/images/vse/20170609_102134.jpgПромчала весна, дев’ята весна,

Дев’ята весна в стінах рідному школи.

Про світлу весну та дружбу шкільну

Забути не можна ніколи.

Свято вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9 - го класу зібрало в актовому залі школи разом учнів, батьків, вчителів та односельців.

/Files/images/vse/9 клас.jpgКласний керівник розповіла присутнім про життя і діяльність учнів класу та їхніх батьків, яке було насиченим, яскравим, по-родинному дружнім. Батькам за активну громадянську позицію були вручені подяки. Глядачам було цікаво переглянути презентацію про життя учнів за п՚ять шкільних років.

Випускників вітали: директор Олександрівської ЗОШ Завгородня Р. В., сільський голова Валявська В. П., батьки, перша вчителька Клименко В. В., класний керівник Фисина Л. Т. та бажали успіхів у продовженні навчання і літньому відпочинку.

Фисина Л.Т., класний керівник 9 класу

Відпочиваємо з користю

/Files/images/vse/волонтер.jpg

3-4 червня в Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів знову працював дводенний табір, організований волонтерами Корпусу Миру США в Україні.

Всі вихідні для учнів пройшли активно і пізнавально. Наш волонтер Ханна Едмешу запросила для роботи табору «Healthy Rocks let girls learn camp» своїх друзів Крістін Су та Еріка Вагнера, Яну Устименко.

Ранок суботи почався із знайомства. Вправи на увагу, логіку, артистизм сприймались дітьми «на ура». Гра «Павутинка» довела, що лише вміння домовлятися і спільна мета – шлях до успіху.

Протягом двох днів пройшло три тренінги на тему лідерства, СНІДу, гендерної рівності. Учні та волонтери дискутували на тему важливості бути відкритим у вираженні власних емоцій, вмінні сказати «НІ», обізнаності ризиків СНІДу. Дискусія продовжилася навіть під час смачного обіду, який підготувала шкільний кухар Яцків В.А.. Ввечері всіх об`єднало вогнище дружби, спільний перегляд художнього фільму.

/Files/images/vse/волонтер2.jpg

Приємно, що наші діти вміють і розважатися і вирішувати поставлені проблеми. І саме головне, що мовний бар`єр не завадив тісній співпраці українських учнів і американських волонтерів.

Дякую вчителям Фисині Л.Т., Борозенець А.Г., Лявдіній С.М. та обслуговуючому персоналу школи, які у свій вихідний день допомогли організувати роботу табору.

Заступник директора з ВР Піскун О.Ф.

«Поліглот» працює!

Як вам відпочивається? Нам, учням Олександрівської школи, ну дуже весело, бо ми відпочиваємо, вчимо мову, здобуваємо практичні навички. Всі таборяни активні, креативні, вимогливі до себе та членів своєї команди. Волонтер Корпусу Миру Хана Едмешу та вчитель англійської мови Лоцуняк Тетяна Остапівна зараз тільки наші партнери та помічники. Ми з нетерпінням чекали ще одного волонтера, бо виграли проект Go Camp, та не склалося. Сподіваємося на співпрацю у майбутньому. А зараз, всім гарного настрою та продуктивно проведеного часу.

Учень 8 класу Олександрівської ЗОШ I-III ступенів Кайдаш Ігор

/Files/images/vse/табір.jpg

Знову свято

Свято прощання з початковою школою завжди урочисте і хвилююче як для учнів так і для батьків. 29 травня в Олександрівській ЗОШ відбулося родинне свято у 4 класі. На святі були присутні адміністрація школи, батьки випускників 4 класу, сільський голова Валявська В.П., вихователь дитячого садочка. Свято організувала і провела вчитель-класовод 4 класу Коваль Світлана Володимирівна. Допомогли їй в цьому батьки і, звісно ж, самі четвертокласники.

На святі присутні пригадали всі чотири роки навчання в школі через презентацію, спогади батьків та учнів. Свої таланти мої вихованці продемонстрували в сценічному мистецтві, хореографії, хоровому співі. Батьки звернулися зі словами подяки до вчителів, працівників школи за їхню допомогу. Учні нагороджені медалями випускників 4 класу.

Свято вдалося на славу. Сміх, сльози радості і передчуття літнього відпочинку відчув кожен присутній в залі.

Вчитель початкових класів Коваль С.В.

/Files/images/vse/випуск.jpg

«Дорога цивілізації вимощена консервними банками»

Альберто Моравіа

Навколишнє середовище в будь-якому місці, на будь-якому континенті тільки тоді можна вважати чистим та здоровим, якщо всі його питання вирішуються комплексно, зберігаючи принцип: охороняючи одну сферу, не забруднювати, не псувати іншу. У нас чомусь вважається, що охорона навколишнього середовища не його справа. Навколишнє середовище починається не просто з села чи дому, а з кожного будинку, кожної хатинки. Навколишнє середовище – це і двір, вулиця, річка, кожен населений пункт, парки, сквери, це їх стан. А береги річок захаращені майже цілий рік, і тільки повені звільняють їх від людського безкультур’я та на короткий час знову роблять їх привабливими для ока.
29 квітня 2017 року. Цей день видався напрочуд теплим, сонячним, дійсно весняним. Всі учні та працівники Олександрівської ЗОШ з прекрасним бадьорим настроєм вийшли на шкільне подвір'я. «Ми не поспішаємо справедливо ставитися до інших видів на Землі, але сміємо скаржитися, що вища сила відбирає наші життя», — говорив Ірвін Уелш. З шкільного подвір’я учні розсипалися за визначеними маршрутами. І робота закипіла.

/Files/images/Довкілля.jpg

Діти згрібали та збирали сміття навколо села, обабіч дороги. Учні 10-11 класів разом із волонтером Корпусу Миру Ханою Едмешу прибирали та вичищали берег Інгульця. Сама погода сприяла активній трудовій діяльності. Працювали всі, навіть малюкам 1-2 класів знайшлась робота. Молодці! Так тримати! Адже правильно сказав маленький принц з казки Сент-Ексюпері: «Прибрався сам - прибери свою планету». Спільними зусиллями школярі прибрали немалу територію – біля 30 га.
«Школа майбутнього повинна найповніше використовувати для гармонійного розвитку людини все, що дає природа… Уже через це ми повинні берегти і поповнювати природні багатства, які маємо»,- зауважував В.О.Сухомлинський.
Будьмо хазяїнами в нашому домі, шануймо нашу землю, примножуймо її силу! Тільки зберігаючи мир і рідну природу людина збереже саму себе, бо природа – наш спільний дім.
Стасишина Л.Й., заступник директора з НВР

Здоровим бути модно

За традицією 7 квітня 2017 року в Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшло загальношкільне свято «Здоровим бути модно». Учні школи зібрались на загальношкільну лінійку. Кожен клас мав свою емблему та кричалку. З гарним настроєм всі покрокували в спортивний зал, де і відбулися спортивні змагання. Команди випробували свої сили в різноманітних естафетах, рухливій грі «П`ятнашки», перетягуванні канату, бігу по купинах, вікторині «Бути здоровим означає…». Закінчилося свято під гаслом «Знай, друже, - в цьому житті, чи бути здоровим, вирішуєш ти!»

Вчитель фізкультури Янчук К.В.

/Files/images/berezen2017/День здоровя.jpg

Життя шкільного колективу з 4 по 15 березня 2013р.

Здоров’я – це ще не все, але без здоров’я все – ніщо». Під таким девізом пройшов загальношкільний виховний захід «Здоров’я – основа усього на світі», що об’єднав учнів 5–7 класів, якийорганізувала і провела класний керівник 5 класу Фисина Л.Т

Л.Т. Були сформовані три збірні команди учнів 5–7 класів: команда «Соколи» - капітан Павловіч Мате, девіз якої «Мы, соколы, непобедимы, потому что мы - экстримы», команда «Маріо» - капітан Рус Наталія, девіз команди «Дружба и успех. Мы победим сегодня всех» та команда «Фанатики» - капітан Рильська Тетяна, девіз яких:«Мы команда хоть куда!В спорте мы все мастера.Будем бегать, мяч гонять,За победу воевать».Капітани команд демонстрували свої знання з основ здоров’я, команди пригадували приказки та прислів’я про життя та здоров’я. Учні показували свої вміння у стрибках із скакалкою, володінням м’ячем, гімнастичним обручем, попаданням у ціль та в різних естафетах.В напруженій боротьбі перемогу здобула команда «Фанатики», яку впевнено вела Рильська Тетяна.

/Files/images/112.jpg

/Files/images/111.jpg

/Files/images/44.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1012

Коментарi

 • Knigosfera.com.ua

  2016-11-07 18:38:22

  Знижка 20% на зошити, підручники та методичну літературу + безкоштовна доставка! http://knigosfera.com.ua/ Зробити замовлення або проконсультуватися Ви можете за телефонами: 097-782-50-57, 095-150-95-41, 063-988-98-77...

 • Jess

  2013-09-06 19:54:50

  At last! Someone with real expsetire gives us the answer. Thanks! http://ovxunpflj.com [url=http://yeclzgzhtm.com]yeclzgzhtm[/url] [link=http://wgelxtfty.com]wgelxtfty[/link]...

 • Mel

  2013-08-28 23:51:11

  Thought it woln'udt to give it a shot. I was right....

 • Ajdfkjhfgufhkbvbjn

  2013-08-26 16:03:34

  Inrfimatoon is power and now I'm a !@#$ing dictator. http://wljdirhhvg.com [url=http://bokmls.com]bokmls[/url] [link=http://hmaiwze.com]hmaiwze[/link]...

 • Rofiat

  2013-08-25 05:26:52

  Until I found this I thgohut I'd have to spend the day inside....

 • Marika

  2013-08-24 06:17:53

  You've got to be kidding me-it's so trpaasnrently clear now!...

 • Landysh

  2013-08-10 07:46:57

  And I thought I was the sensible one. Thanks for setting me staright....

 • Leonardo

  2013-08-03 06:56:44

  Lot of smarts in that poistng!...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.