Шляхи реалізації виховної функції уроку як засобу розвитку особистості через взаємодію учасників педагогічного процесу 26.03.2019

Наше сьогодення потребує особистість, яка не лише володіє системою знань, а й розуміє закономірності відносин між людьми й адекватно поводиться в суспільстві, зорієнтована на суспільні цінності. Як зазначає Міністр освіти України Лілія Гриневич:«Нова українс ька школа — це школа для життя у XXI столітті. Ви бачите, як змінюються технології, як розвивається суспільство, зараз ми не можемо точно знати, з якими викликами зустрінуться діти, які зараз навчаються у школі. Тому ми хочемо перейти від школи, яка напихає дітей знаннями, які дуже швидко застарівають, до школи, яка вчить знання використовувати». Саме ця проблема була обговорена 26 березня на засіданні педагогічної ради «Шляхи реалізації виховної функції уроку як засобу розвитку особистості через взаємодію учасників педагогічного процесу».


/Files/images/2019/педрада1.jpg

Реалізація виховних цілей та вимог уроку - один з найважливіших елементів сучасного навчання, оскільки виховне середовище на уроці дозволяє розкрити потенціал дитини, реалізувати її природні задатки і можливості, сприяє формуванню в учнів світогляду, активної життєвої позиції, досвіду правильної поведінки й спілкування, перетворення цих цінних властивостей на стійкі моральні якості особистості, формування готовності до самовиховання й психічного розвитку.

Учасники педагогічної ради подискутували з приводу питань: «Хто на уроці важливіший: учитель або педагог?»,«Як можна ефективно виховувати, якщо насамперед від педагога вимагають формування якісних знань учнів?»,«Виховання на уроці: це міф або реальність?». Обговорили результати діагностичного опитування учнів 5-11 класів «Особистісне зростання». Продемонстрували свої педагогічні здібності в майстер-класі «Виховуємо грою». Мали змогу оцінити свою соціально-комунікативну компетентність в малюнковому тесті «Три тварини».

Професія вчителя дивовижна. Виховуючи і навчаючи дітей, ми відчує­мо потребу й у власному вдосконаленні. Тому важливо не загубити себе у турботах сьогодення. Пам'ятаймо, що наші учні- діти XXI століття. Відверто радійте кожному паростку доброго у дитині. Частіше згадуйте своє дитинство, і вам буде легше зрозуміти учнів. Відомо: що посієш, те й пожнеш. Сіймо любов та повагу – зберемо вдячність і зацікавленість.

Заступник директора з ВР Піскун О.Ф.


Установча педрада– роздум 30.08.2017

/Files/images/vse/12.jpg

Традиційно склалося, що напередодні нового навчального року в педагогічних колективах нашої держави проводяться установчі педагогічні ради, завдання яких полягає в тому, щоб визначити пріоритетні напрями роботи щодо виконання національної програми розвитку освіти, реалізації державної політики в системі загальної середньої освіти, проаналізувати підсумки роботи за минулий навчальний рік, відзначити досягнення в роботі педагогічних колективів і, разом із тим, окреслити шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед регіональною освітою.

Установча педрада в Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочала директор школи Завгородня Р.В. із привітання та побажання успіхів і творчого натхнення всім, хто долучається до такої нелегкої педагогічної праці. Директор зазначила, що згідно Концепції нової української школи сьогодні в клас має заходити вчитель, який розмовляє з учнем «сучасною мовою» – мовою комп’ютерних технологій, тоді він буде зрозумілим учню, цікавим і підтриманим, а отже, союзником у навчанні.

У школі робиться все можливе, щоб зберегти і примножити ті освітянські традиції й інновації, що дають позитивні результати. Директор висловила сподівання, що педагогічний колектив зробить все, щоб наші діти цікаво, різноманітно й активно прожили цей прекрасний час — дитинство.

На засіданні були підведені підсумки роботи за 2016-2017 навчальний рік, обговорили найважливіші проблеми і прийняли важливі стратегічні рішення для подального розвитку школи.

Від імені адміністрації школи прозвучала щира подяка районній владі, депутатам усіх рівнів, меценатам, спонсорам, батьківській громаді й усім небайдужим до проблем освіти людям за співпрацю, фінансову підтримку, створення належних умов для навчання і виховання наших дітей та учнівської молоді.

Завгородня Р.В., директор Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кiлькiсть переглядiв: 963

Коментарi

  • Knigosfera.com.ua

    2016-11-07 18:44:41

    Знижка 20% на зошити, підручники та методичну літературу + безкоштовна доставка! http://knigosfera.com.ua/ Зробити замовлення або проконсультуватися Ви можете за телефонами: 097-782-50-57, 095-150-95-41, 063-988-98-77...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.