Звіт директора перед громадськістю

18 травня 2017 року в Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли загальношкільні батьківські збори. В роботі зборів взяли участь адміністрація, вчителі та працівники школи, батьки, голова Ради школи Драгуненко О.М., а також Олександрівський сільський голова Валявська В.П.

На зборах директор школи Завгородня Р.В. звітувала перед громадськістю про свою діяльність та діяльність педагогічного колективу школи за 2016-2017 н.р. На розгляд присутніх було запропоновано питання про діяльність школи, яка була спрямована на реалізацію освітянських кроків: кадрова політика, методична робота, результативність навчального процесу, робота з обдарованими учнями, виховна та профорієнтаційна робота, соціально-психологічна підтримка, шкільна бібліотека, соціальний захист, матеріально-технічна база школи, робота із зверненнями громадян.

/Files/images/berezen2017/Без імені.jpg

При розгляді питань порядку денного директор школи Завгородня Р.В. у своїй доповіді наголосила на тому, що враховуючи вимоги сьогодення, педагогічна діяльність школи спрямована на формування основних компетентностей, утвердження загальнолюдських цінностей, розкриття потенційних можливостей і здібностей учнів.

Раїса Василівна зробила детальний порівняльний аналіз стану навчання та відвідування учнями школи за минулий та поточний навчальний рік, який показав, що внаслідок узгоджених дій адміністрації школи, класоводів, класних керівників, батьків учнів досягнуто вагомих результатів – значно скоротилося число пропущених занять учнями без поважних причин. Розповіла про успіхи учнів та вчителів, вказала й на проблеми. При розгляді питань щодо результатів медичного обстеження учнів, директор школи подякувала батькам за те, що всі учні школи пройшли медичне обстеження і відповідно до медичних довідок віднесені до різних груп для занять фізичною культурою.

При розгляді питання про стан та шляхи покращення матеріально-технічної бази школи директор поінформувала присутніх про здійснений обсяг робіт у 2016-2017 н.р. за бюджетні та залучені кошти.

Доповідь директора супроводжувалася мультимедійною презентацією з діаграмами, таблицями, схемами, які давали можливість слухачам більш точно усвідомити стан справ.

Директор сказала, що керувати школою ─ це означає досягати певних результатів, управляючи іншими. «Успіхи школи це не мої особисті успіхи, а успіхи всього колективу, це успіхи нашого закладу», - сказала Раїса Василівна.

Мистецтво управляти людьми найважче і високе мистецтво (Перикл). Девізом у її діяльності як директора є слова відомого українського механіка, генерального конструктора ракетно-космічної техніки Володимира Челомея: «Я не можу керувати напрямком вітру, але можу поставити вітрила, щоб досягти мети». Результат роботи педагогічного колективу і школи в цілому залежить від управлінської діяльності керівника школи. Модель управління схожа на Сонячну систему. Центром цієї системи є директор, який своєю гравітацією: умінням управляти притягує до себе, спрямовує роботу всіх ланок НВП. Відмінність цієї системи від Сонячної в тому, що всі обертаються по одній орбіті – НВП.

Як це вдається нашому директору вирішили збори шляхом таємного голосуванням: 65 голосів визнали роботу директора школи задовільною.

Перед присутніми виступила Олександрівський сільський голова Валявська В.П., яка наголосила про позитивні тенденції у житті школи, висловила подяку адміністрації школи, вчителям, батькам за плідну роботу.

Про переведення учнів 1-4, 5-8, 10 класів 2016-2017 н.р.

Кiлькiсть переглядiв: 759

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.